SİYASET Haber Girişi : 25 Mart 2024 14:40

Tekin Yavuz:“Söke'de 1 Nisan'dan itibaren hizmet seferberliği başlatıyoruz"

Tekin Yavuz:“Söke'de 1 Nisan'dan itibaren hizmet seferberliği başlatıyoruz

Cumhur İttifakı’nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Panayır Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Sökespor’un Kuşadası’nın Davutlar Mahallesi Stadı’nda Irlıganlıspor ile oynadığı ve 3-2 kazandığı maçı izledi.

Pazarda ve stadta Tekin Yavuz’a büyük ilgi gösteren vatandaşlar, kaderiyle baş başa bırakılan Söke’nin yıllardır biriken sorunlarının çözümü için değişimin kaçınılmaz olduğunu belirttiler.

Söke'nin sorunlarından bıktıklarını dile getiren vatandaşlar, "Biz her seçim verilen vaatlerden bıktık. Her seçim aynı vaatleri verip daha sonra ortadan kayboluyorlar. Biz seçimden seçime Başkan görmek istemiyoruz. Her zaman bizim yanımızda olan sorunlara anında çözüm bulan Başkan istiyoruz. Yıllar önce bize seçimde çok şey vaat edildi. Hani nerede. Sorunlar bitmek bilmiyor. Biz çözüm üreten Başkan istiyoruz. 3 ay sonra büyükşehirle kavga edip Sökeyi geri götürecek Başkan istemiyoruz" dediler.

“SÖKE’DE 1 NİSAN’DAN İTİBAREN HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ”

31 Mart Yerel Seçimleri’nin Söke için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz vatandaşlarla yaptığı konuşmalarda, "Söke halkımızın takdiriyle 1 Nisan'dan itibaren hizmet seferberliğine başlıyoruz. Ben bu yola değişim için, Söke'nin sorunlarını en kısa sürede çözmek için çıktım. Bu yolda hepinizin oylarına talibim. Halkımızın isteği de bu yönde, halkımızın da değişim istediğini de görüyoruz. Çünkü Söke’de yıllardır sorun çözmeyen, sadece vaat veren bir yerel yönetim var. Zaten çözüm üreten bir yerel yönetim olsaydı yıllardır bu sorunlar çözüme kavuşurdu. Biz kavga etmeden ayrıştırmadan, o bu demeden her mahallemize, her sokağımıza hizmet götüreceğiz. Sorunları çok iyi biliyoruz. Ortak akılla en kısa sürede bunları çözeceğiz. Sökemizin kaderini değiştirmek için yola çıktık. Bu yolda sizlerin oylarına talibiz" ifadelerini kullandı.

TEKİN YAVUZ’UN İZLEDİĞİ MAÇI SÖKESPOR 3-2 KAZANDI

Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz seçim çalışmaları kapsamında, Sökespor’u da yalnız bırakmadı.

Sökespor’un Kuşadası’nın Davutlar Mahallesi'nde oynadığı Irlıganlıspor maçına giderek destek oldu.

Bal Ligi’nde puan açısından kritik durumda bulunan Sökespor, Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz’un da izlediği maçı 3-2 kazanarak rahat bir nefes aldı.