MANŞET Haber Girişi : 05 Ocak 2022 09:51

Terziler Odası Başkan Adayı Özcan'dan Esnaf Ziyareti

Terziler Odası Başkan Adayı Özcan'dan Esnaf Ziyareti

Söke’nin en büyük esnaf odalarından biri olan Söke Terziler ve Tuhafiyeciler Odası Başkan Adayı Metin Özcan, Şubat ayında yapılacak olan genel kurul yaklaşırken esnaf ve sanatkarlara gerçekleştirdiği ziyaretleri sıklaştırdı.
Metin Özcan ve yönetimi bulduğu her fırsatta çarşı ve pazarcı esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini yerinde dinliyor.

“ESNAFIN SIKINTISI BÜYÜK”

Esnaf arkadaşlarından büyük destek gördüklerini kaydeden başkan adayı Özcan, “Esnaf olarak zor günler geçirmekteyiz. Pandeminin yarattığı sıkıntılardan, artan maliyetlerimize kadar bir çok çözüme kavuşturmamız gereken problemimiz var. Bu dönemi bütünleşerek atlatabileceğimizin doğru bir hareket olduğunu düşünmekteyiz.” dedi.

“BİRLİKTE ve BERABER OLMANIN ZAMANI GELDİ”

Yeni dönemde yönetim olarak tecrübelerimizi ve birikimlerimizi en iyi şekilde kullanacağız. Belediye ve kurumlar ile olan ikili ilişkilerimizi sektörümüzün ve meslektaşlarımızın sorunlarının çözümünde kullanacağız. Meslektaşlarımıza büyük faydalar sağlayacak işler yapacağımıza eminiz. Esnafımız ile artık birlikte olmanın zamanı geldi.