SİYASET Haber Girişi : 04 Şubat 2024 11:43

TEKİN YAVUZ GAYE SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

TEKİN YAVUZ GAYE SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Adaylığı açıklandığı günden itibaren esnaf ziyaretlerine ağırlık veren Cumhur İttifakı’nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Gaye Sitesi Sanayi Esnafının düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Kahvaltı programında esnafların gerek sanayi ve gerekse Söke ile ilgili görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Tekin Yavuz, Söke için yapmayı düşündüğü çalışmalardan bahsetti.

Sorunlarını anlatacak muhatap bulamamaktan şikayetçi olan Sanayi Sitesi esnafları, Söke’nin son yıllardaki en büyük sorunu olan trafik sıkışıklığına çözüm bulunması gerektiğini söylediler.

Söke Sanayisinin üretim potansiyelinin her geçen arttığını dikkat çeken Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz da konuşmasında, “Dün de Söke Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Suat Artan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldik. Onların da en büyük şikayeti site içerisindeki bakımsızlık ve muhatap bulamamak üzerine oldu. Bir de dükkanların sayısının azlığından şikayetçi oldular. Bakıyorum burada da aynı sorun var. Bizden yeni yer konusunda yardım istediler. 31 Mart tarihinde yapılacak seçimleri kazandığımızda ilk ele alacağımız konulardan biri şehir içinde kalan Söke Sanayisinin geleceği olacak. Bunu esnafımızla birlikte ele alacağız. İstişare yaparak yeni yer bulacağız” dedi.

Tekin Yavuz kahvaltıdan sonra site esnafını tek tek dolaşarak onlara “Hayırlı İşler” diledi ve desteklerini istedi.