SİYASET Haber Girişi : 26 Mart 2024 12:21

TEKİN YAVUZ:“BEN HERKESTEN SÖKE’NİN HALİNE BAKARAK OY VERMELERİNİ İSTİYORUM”

TEKİN YAVUZ:“BEN HERKESTEN SÖKE’NİN HALİNE BAKARAK OY VERMELERİNİ İSTİYORUM”

Cumhur İttifakı Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz tarafından düzenlenen iftar yemeği binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Söke Çarşamba Pazaryeri’nde düzenlenen iftar yemeğine, Ak Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Ak Parti Söke İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz, MHP Söke İlçe Başkanı Mehmet Taşyumru, Esnaf Oda Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhur İttifakı Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz iftar programında yaptığı açıklama, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Söke’de de Aydın’da da tarih yazacaklarını söyledi.

Söke’nin sorunlarının çözümü bilen çok güçlü bir ekip oluşturduğunu kaydeden Tekin Yavuz, “Bugün çok güzel yoğun bir katılım var. Çok mutlu olduk. Bu mübarek günde bizlerle birlikte ekmeğimizi ve soframızı bizimle birlikte paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum. Değişim için çok az bir gün kaldı. Artık Söke hak ettiği yere ulaşacak. Kaybolan yıllarını telafi edecek. Vatandaşlarımızdan ellerini vicdanlarına götürmelerini ve Söke’nin haline bakarak oy vermelerini istiyorum. Ben siyaset kesinlikle yapmıyorum. Amacım Söke’nin gelişerek büyümesi ve hak ettiği yerlere gelmesidir. Gece gündüz demeden sorunların çözümü için çalışacağız. Makamda oturarak değil sahada vatandaşımızın yanında olarak sorunlara müdahale edeceğiz. Ben yaptım oldu değil ortak akılla istişareler yaparak çözüm üreteceğiz.” Dedi.

“TEKİN KARDEŞİMLE BİRLİKTE SÖKE’Yİ HİZMETE DOYURACAĞIZ”

Aydın ve Söke için yeni bir sayfa açmaya hazırlandıklarını söyleyen Ak Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş da, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta Aydın’da ve Söke’de başarı hikayesi yazacağını söyledi.

Aydın’ın her yerinde Büyükşehir kaynaklı büyük bir yorgunluk ve bıkmışlık yaşandığını öne süren Mustafa Savaş, “Düzenlenen iftar yemeğine çok yoğun bir katılım vardı. Söke Söke olalı böyle bir kalabalık görmemiştir. Yeni bir sayfaya hazırlanan Aydın ve Söke’nin ayak izlerini adımlarını görüyoruz. Heyecanlı bir bekleyiş var. Tekin Kardeşimle beraber Söke’mizin ihtiyaçlarını hizmetlerini birlikte beraber yapacağız. Söke hizmetlere doyacak. Bizde uyum olur, bizde birlik olur, bizde kavga olmaz bizde hizmet olur. Sökemiz de hak ettiği hizmetlere önümüzdeki dönemde kavuşacak. Karşı taraf telaş içinde bazı adımlar atıyor. Bazı açılışlarla komik duruma düştüğünü tüm Sökeliler görüyor" şeklinde konuştu.