KUŞADASI BLD Haber Girişi : 21 Mart 2024 03:01

KUŞADASI ESNAFININ YÜZÜ BAŞKAN ÖMER GÜNEL İLE GÜLÜYOR

KUŞADASI ESNAFININ YÜZÜ BAŞKAN ÖMER GÜNEL İLE GÜLÜYOR

ADNAN MENDERES BULVARI YENİLENECEK

Başkan Ömer Günel, Adnan Menderes Bulvarı'nı ziyaret ederek, bölgede yapacakları yenileme çalışmaları hakkında esnafa bilgi verdi. Esnaf tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer Günel'e vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Görevde olduğu 5 yılda Kuşadası’na 2 milyar 925 milyon TL yatırım yaparak rekorun altına imza atan Başkan Ömer Günel, Adnan Menderes Bulvarı'nı dolaşarak esnafın sorun, talep ve önerilerini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek'in de katıldığı ziyarette, Başkan Ömer Günel, vatandaşlarla da bol bol sohbet ederek bir sonraki hizmet döneminde yapacağı yatırımlar hakkında bilgi verdi. 

Adnan Menderes Bulvarı’nda sezon sonu yenileme çalışması başlatacaklarını belirten Başkan Ömer Günel, "Çalışma kapsamında bulvarın ve paralelindeki Devrim Çıkmazı’nın üst yapısı ve kaldırımlarını yenileyeceğiz. Ayrıca aydınlatma ve peyzaj çalışmaları yapacağız. 31 Mart yerel seçimlerinde hemşehrilerimin vereceği destekle Kuşadası'nda hizmet çağı yaşanmaya devam edecek" diye konuştu.