KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Göreve geldiği günden bugüne ilçenin çehresini değiştiren çalışmalara imza atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş hizmet ve yatırımlarla fark yaratmaya devam ediyor. Alt ve üst yapı başta olmak üzere, kent estetiği, park ve bahçe çalışmaları, ağaçlandırma faaliyetleri, içerisinde aşevi, gelin damat odası, tuvalet olan kompleks düğün yeri ve sosyal tesisler, tarım, turizm, sosyo-ekonomik ve kültürel projeler, mesire alanları, spor alanları, kültür merkezi, yürüyüş ve koşu yolları, kafeterya ve işletmeler, kırsal mahallelerin güzelleştirilmesi, giriş takları, özel tasarım köy çeşmeleri gibi önemli yatırımlarla daha modern ve daha güzel bir Germencik için hizmetlerini sürdürüyor.

DÜĞÜN YERİ YAPIMLARI SÜRÜYOR

Özellikle kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların düğün, nişan, sünnet organizasyonu, taziye gibi özel günlerinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği sosyal alan talepleri Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in çalışmalarıyla karşılanıyor. İçerisinde aşevi, gelin damat odası, tuvalet, üstü kapalı düğün yeri olan sosyal tesisler mahallelerde inşa edilmeye devam ediyor. Abdurrahmanlar, Üzümlü, Bozköy, Çamköy, Dağyeni ve Kızılcapınar mahallelerinde tesisler tamamlandı, Reisköy mahallesinde kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanarak hizmete açılacak.

KOŞU VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI VATANDAŞLARA SPOR YAPMA İMKANI SAĞLADI

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş Germencik ilçe merkezi ve Ortaklar Mahallesinde yapımını tamamladığı koşu yolları vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Spor yapma imkanı sağladığı için Başkan Öndeş’e teşekkür eden vatandaşlar bu anlamda önemli bir yatırım olduğunu dile getiriyorlar.

KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Daha modern, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Germencik sloganıyla yürütülen çalışmalar arasında başta gelen kent estetiği ve çevre düzenlemesi faaliyetleri de aralıksız sürüyor. Germencik Belediyesi ilçe içerisinde talebe göre yeni park yapımları, refüjlerde gerçekleştirilen düzenlemeler, ağaçlandırma faaliyetleri, çevre düzenlemeleri, peyzaj çalışmalarıyla da dikkat çekiyor ve vatandaşlarca büyük takdir topluyor.

YENİ SOSYAL ALANLAR KAZANDIRILIYOR

“MURSALLI ŞAHİN TEPESİ MESİRE ALANI YAKINDA AÇILIYOR”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ilçedeki en büyük sorunlardan olan ve vatandaşların vakit geçirecekleri sosyal alan eksikliğini projeleriyle tamamlıyor. Germencik Belediyesi’nin yatırımlarıyla hayata geçen 100. Yıl Lozan Parkı, Magnesia Kafe İşletmesi, Şehit Görkem Akkuş Parkı gibi işletmelerin açılmasıyla vatandaşlar aileleriyle ve sevdikleriyle iyi vakit geçirecekleri alanlara kavuştular. Bunun yanısıra Mursallı Mahallesinde bulunan Şahin Tepesi Mesire Alanında çalışmalarda sona yaklaşıldı. İlçenin ihtiyaç duyulan noktalarında yeni park ve bahçelerin yapımları sürerken mevcut park ve bahçeler ile işletmeler yapılan çalışmalarla güzel bir görüntüye kavuştular.

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖNCESİ OKULLARDA YOĞUN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Germencik Belediyesi yaklaşan yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde tüm okullarda hizmet ve faaliyetlerini sürdürüyor, okulların badana, bahçe düzenlemeleri ve bakımları gibi bir dizi çalışma gerçekleştiriyor.

GESA EKİPLERİ HALKIN YANINDA

Sosyal belediyecilik uygulamalarına ayrıca önem veren ve ciddi projeleri hayata geçiren Fuat Öndeş Germencik Belediyesi Sosyal Ağı (GESA) ekipleriyle halkın yanında olmayı sürdürüyor. Hoş Geldin Bebek projesiyle yeni doğan bebeklerin temel ihtiyaçlarının yer aldığı çantaların dağıtımları devam ediyor. İkinci el eşya ve kıyafet bankası projeleriyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımlar yapılıyor. Kuru gıda yardımları aksamadan devam ediyor. Vatandaşların sosyal ve ekonomik anlamda her açıdan yanında olan Germencik Belediyesi bu alanda hizmet, faaliyet ve yatırımlarını günden güne arttırıyor.

FUAT ÖNDEŞ “MESAİ KAVRAMI GÖZETMEKSİZİN GÜNDÜZ GECE HALKIMIZIN HUZUR VE MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş belediyenin hizmet ve faaliyetlerine yönelik yaptığı değerlendirmelerde şunları kaydetti “İlçemizin daha yaşanabilir, daha modern ve daha güzel bir hale gelmesi için ekiplerimizle birlikte sıkı bir çalışma takvimi uyguluyor, durmadan dinlenmeden hizmet ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yalnızca belediyelerin yapması gereken asli işler değil, hayatın her alanında temas etmeye çalışıyor halkımızın her sorununa, her talebine yetişmeye imkanlar dahilinde cevap vermeye çalışıyoruz. Mesai kavramı gözetmeksizin gündüz gece halkımızın huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz.” Dedi

 • 20 / 1 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 0

 • 20 / 2 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 1

 • 20 / 3 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 2

 • 20 / 4 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 3

 • 20 / 5 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 4

 • 20 / 6 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 5

 • 20 / 7 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 6

 • 20 / 8 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 7

 • 20 / 9 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 8

 • 20 / 10 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 9

 • 20 / 11 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 10

 • 20 / 12 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 11

 • 20 / 13 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 12

 • 20 / 14 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 13

 • 20 / 15 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 14

 • 20 / 16 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 15

 • 20 / 17 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 16

 • 20 / 18 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 17

 • 20 / 19 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 18

 • 20 / 20 KENT ESTETİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 19