KUŞADASI BLD Haber Girişi : 31 Mayıs 2024 16:34

Davutlarspor Kulüp Başkanından trol hesap paylaşımlarına sert tepki

Davutlarspor Kulüp Başkanından  trol hesap paylaşımlarına sert tepki

Bazı sahte trol hesaplar üzerinden Davutlarspor ve futbolcuları adına yapılan paylaşımlara, Kulüp Başkanı İsmail Enver Tütüncü ve oyuncular sert tepki gösterdi. Sahte hesaplar üzerinden yapılan paylaşımların Belediye Başkanı Ömer Günel’i itibarsızlaştırma kumpaslarından biri olduğunu belirten Tütüncü “Başkanımız bizleri her zaman ve gönülden desteklemiştir” dedi.

Kia Haber

Kulüp Başkanı İsmail Enver Tütüncü’nün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: “Son günlerde Davutlarspor futbol takımı oyuncuları adına bazı sosyal medya trolleri üzerinden Belediye Başkanımız Ömer Günel’i ve belediyemizi hedef alan art niyetli paylaşımları üzüntü ile takip ediyoruz. Öncelikle Kulüp olarak Belediye Başkanımızın bize verdiği destekler ortadadır ve kendisine  bu konuda minnettarız. Geçtiğimiz aylarda da başkanımıza verdiği desteklerden dolayı bir teşekkür plaketi takdim etmiştik. Başkanımız Ömer Günel, göreve geldiği günden bugüne her zaman bizim gönülden destekçimiz olmuştur. Bu art niyetli ve birilerinin kuklası olan sosyal medya trollerinin paylaşımları gerçekleri yansıtmamaktadır.

Davutlarspor profesyonel bir kulüptür. Eğer ortada bir sorun var ise bu kulübün profesyonel yönetimi ve futbolcuları arasındadır. Olası problemlerin çözüm noktasında sorumluluk ve yetki kulüp yönetimindedir. Profesyonel bir kulübe gönülden verilen desteğin haricinde belediyemizin ve Belediye Başkanımızın destek vermesi mümkün değildir.

Davutlar kamuoyunun bu tür sahte trol hesaplardan yayınlanan paylaşımları da dikkate almamalarını önemle rica ederim.”