EKONOMİ Haber Girişi : 03 Ocak 2024 13:32

Akça, Söke’de ekonominin nabzını tutuyor.

Akça, Söke’de ekonominin nabzını tutuyor.

Söke Kaymakamı Ali Akça, ilçedeki iş insanlarını ziyaret ederek ekonominin nabzını tutuyor. Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ile birlikte gerçekleştirdiği iade-i ziyaretlerle, ilçenin iş dünyasını yakından tanıyan Kaymakam Akça, işletme sahipleriyle buluşarak sektörlerindeki gelişmeleri yerinde inceletip, bilgiler alıyor.

Kaymakam Akça; Tekmen Tekstil Çırçır Ltd. Şti. Sahibi Aslı Tehmen, Zece's Tekstil Yetkilisi Zeynep Ece Sarı, İnovmak Makina San. ve Tic. A.Ş. Sahibi Mediha Karaoğlu İşgören, Taşyumru Otomotiv Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Sahibi Mehmet Taşyumru'yu ziyaret ederek, işletmelerinin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ziyaretler sırasında iş dünyasının sorunları ve beklentileri konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca, Kaymakam Akça, SÖGİAD Başkanı Murat Günal, Arhan Hafriyat Beton Mam. İnş. Pet. Tic. ve San. Ltd. Şti. Sahibi Burak Semerci, Söke Ziraat Bankası Şube Müdürü Saygın Yılmaz, Ziraat Bankası Memuru Cemal Tepecik gibi önemli isimlerle de bir araya gelerek; ilçenin ekonomik dinamikleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.