SİYASET Haber Girişi : 24 Mart 2024 13:36

TEKİN YAVUZ:"SÖKE'NİN KAYBEDECEK BİR DAKİKASI YOK"

TEKİN YAVUZ:

Sabahın erken saatlerinde başladığı saha ziyaretlerine gece saatlerinde de devam eden Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, ilk günden çalışmaya başlayacağız. Söke bir dakika dahi kaybetmeyecek" dedi.

Yerel seçimlere kısa bir süre kalırken, saha çalışmalarına hız veren Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, sabahın erken saatlerinde başladığı saha ziyaretlerini gece saatlerine kadar aralıksız sürdürüyor.

Tekin Yavuz, gün içerisinde Atatürk Mahallesi'nde kurulan semt pazarını gezdi, İstasyon Caddesi'nde yürüyerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

"İNSANLARI MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞACAĞIM"

Vatandaşlara projelerini anlatan ve talepleri dinleyen Tekin Yavuz, "İlk günden çalışmaya başlayacağım. Söke bir dakika dahi kaybetmeyecek. Vatandaşlarımızın sosyal hayata katılımını önemsiyoruz. Çalışan kadınlarımızın çocukları için kreşler açacağız. Gençlerimiz için kütüphaneler ve gençlik merkezleri kuracağız. Yaşlılarımız için evde bakım hizmetini geliştirerek yaygınlaştıracağız. Engellilerimizin sosyal hayata katılımını sağlayacağız. Biz Söke’nin yıllardır yapılmayan sorunlarını bir bir çözeceğiz. Ben bunun sözünü her gittiğim yerde verdim vermeye de devam ediyorum. 1 Nisan'dan itibaren şehrimizin insanları mutlu olacak. Bunun için çok çalışacağız, adeta hizmet seferberliği başlatacağız" dedi.

Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz çalışmaları kapsamında ayrıca, Söke Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Arif Ceylan' nın kayınvalidesi Asiye Nurten Akalın'ın cenaze törenine katıldı.

Akalın Ailesi'ne taziyelerini ileten Tekin Yavuz, cenazeye katılan vatandaşlarla sohbet etti.