SİYASET Haber Girişi : 02 Eylül 2022 15:17

MİLLİYETÇİ VE ÜLKÜCÜ CAMİA SANDIKTA DA GEREĞİNİ YAPACAKTIR

01.09.2022 tarihinde yapılan Söke Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında Cumhur ittifakı olarak Cumhuriyet Mahallesi'nde ismi bulunmayan bir parkın isminin cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş isminin verilmesi adına önerge verdik, yapılan oylamada önergemizin kabulü CHP ve iyi Parti'nin ret oyları ile reddedilmiştir.

 Her defasında ülkücü geçmişi olduğunu iddia eden,  sosyal medya hesaplarında fotoğraflar paylaşan iyi partinin siyaset cambazı ilçe başkanı Çağlar Çelikez bekleneni yapmış, parkın isminin Alparslan Türkeş olmaması adına iyi Parti meclis üyelerine etki etmiştir.

 MHP eski ilçe başkanlarından iyi Parti belediye meclis üyesi Turgay Avcı, oylamada neden çekimser oy kullandığını anlatmaya çalışmış, günah çıkartmaya çalışırken komik bir duruma düşmüş ve şu anda neden MHP'de değil de iyi partide siyaset yaptığını milliyetçi ülkücü camiaya göstermiştir. 

 Bir süre MHP'de bulunan ve koltuk bulamayan iyi Parti'de belediye meclis üyesi olan ve ayrıca ilk fırsatta oğluna belediyede kadro açtıran koltuk sevdalısı Mehmet Mert de ret oyu vererek bizleri yanıltmamıştır.

 Alparslan Türkeş ismine tahammülü olmayanlar, onun hatırası MHP'ne her fırsatta öfke ve kin tutanlar , niyetlerini her fırsatta belli ederek  ülkücü milliyetçi camiaya iyi Parti'nin gerçek yüzünü görmektedirler.

 Milliyetçi ve ülkücü camia sandıkta da gereğini yapacaktır.