MANŞET Haber Girişi : 11 Ocak 2022 10:01

HÜSEYİN KOŞAR ŞOFÖR ESNAFININ YANINDA OLACAK

HÜSEYİN KOŞAR ŞOFÖR ESNAFININ YANINDA OLACAK

Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Hüseyin Koşar, yaklaşan seçimler öncesinde projelerini anlatmaya başladı. 

Sazlı Mahallesi ziyaretinde ilgiyle karşılanan Hüseyin Koşar; Vakıf projesinden söz etti.

Kuracakları Vakfın şoför esnafının yanında olacağını özellikle zor gününde yardımına koşacağını dile getiren Hüseyin Koşar; “Ben düşenin dostu olmaya geliyorum” dedi.

Kuşadası ve Söke garajlarından şoför esnafımız için yer isteyeceklerini, buralarda vakıf adına oluşturulacak tesislerden şoför esnaflarının cüzi fiyatlarla yararlanacağını belirten Hüseyin Koşar; “Bu tesislerde biriken paralar vakıfta birikmiş olacak. Bu para yine şoför esnafına dönecek. Zorda kalan, yardıma ihtiyacı olan esnafımıza vakıf sahip çıkacak” dedi.

Hastası olanın tedavisine, kimsesi olmayan şoför çocuğunun eğitimine, genç şoför kardeşimin evliliğine kuracağımzı vakıf destek olacak diyen Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Hüseyin Koşar; “Düşenin dostu olmaz derler ya, ben düşenin dostu olmaya geliyorum. Dünyanın en zor mesleğini yapan, evini yurdunu günlerce unutan, birçok zorlukla mücadele etmek zorunda kalan şoför esnafının sesi olmaya geliyorum” diye konuştu.