EFELER BLD Haber Girişi : 06 Temmuz 2024 14:33

Başkan Zencirci’den SMA’lı Linda bebeğe destek çağrısı

Başkan Zencirci’den SMA’lı Linda bebeğe destek çağrısı

Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci SMA TİP2 hastası Linda Pekşen’i ağırladı. Anne ve babasıyla Başkan Zencirci’yi ziyaret eden 2 yaşındaki minik Linda neşesi ve heyecanıyla belediyeye renk kattı. Şu an 11 kilo olan ve 13 kiloyu aşmaması gereken Linda için her geçen anın kıymetli olduğunu vurgulayan ailesi Başkan Zencirci’den destek istedi.Başkan Zencirci de elinden gelen desteği vereceklerini ifade ederek minik Linda’nın hayata tutunması için vatandaşlara çağrıda bulundu.

Kia Haber

İLK DESTEK TEKİN MUHTARI HÜSNİYE ADIGÜZEL’DEN

SMA’lı Linda bebeğin ilk bağışını Başkan Zencirci’yi ziyaret eden Tekin Mahalle Muhtarı Hüsniye Adıgüzel yaptı. Bir an önce sağlığına kavuşması için iyi dileklerini ileten Adıgüzel herkesi kampanyaya destek vermeye çağırdı.

LİNDA’NIN 85 GÜNLÜK BAĞIŞ İZİN SÜRESİ KALDI

Valilik izniyle başlattıkları bağış kampanyasında 85 günü kalan minik Linda’nın bağış toplanma seviyesi %29’a ulaşmış durumda ve tedavisi için 1 milyon 822 bin ABD doları değerindeki ZOLGENSMA isimli ilacın temin edilmesi gerekiyor.

“BAĞIŞ KUTUSU MAKAM KATINDA DURACAK RANDEVUYA GELEN HERKES BAĞIŞ YAPACAK”

SMA’lı Linda’ya destek çağrısı yapan Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci minik yavrumuz için her saniye önemli sadece Germencik Aydın değil tüm ülke olarak el ele verip minik yavrumuza destek olmalıyız.” dedi. Zencirci “Bugün çok güzel bir ziyaretçim var. Adı Linda. SMA hastası. Onun bu mücadelesinde bizler de elimizden gelenin fazlasını yapmalı her anın kıymetli olduğu bir süreç geçiren minik yavrumuza destek olmalıyız. Germencik Belediyesi olarak makam katımızda ve belediyemizin danışma bankosuna bağış kutusu koyduk.Tüm vatandaşlarımızdan desteklerini bekliyoruz. SMS veya banka havalesi dışında yardım etmek isteyen hayırseverlerimiz ziyarete gelen giden her misafirimizin, her vatandaşımızın az çok demeden desteği önemli.” dedi.