KUŞADASI BLD Haber Girişi : 25 Mart 2024 17:57

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN MESAİ ARKADAŞINA ANLAMLI ZİYARET

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN MESAİ ARKADAŞINA ANLAMLI ZİYARET

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, diyabete bağlı olarak bir ayağını kaybeden mesai arkadaşı Murat Çolak’ı ziyaret ederek akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Kuşadası Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü’nde yaklaşık 14 yıldır çalışarak kente hizmet eden Murat Çolak yaklaşık 2 ay önce diyabete bağlı olarak sağ bacağını kaybetti. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ameliyatın ardından geçtiğimiz günlerde taburcu edilen mesai arkadaşı Murat Çolak’ı evinde ziyaret ederek geçirdiği ameliyatın detayları ve sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Bir bacağını kaybetmesi sebebiyle günlük yaşamına koltuk değnekleri ile devam eden Çolak’a Başkan Ömer Günel tarafından akülü elektrikli sandalye hediye edildi.

Başkan Ömer Günel, ikinci katta oturan Murat Çolak’ın akülü tekerlekli sandalyesini rahatça kullanabilmesi için Belediye ekipleri tarafından apartman girişine engelli rampası yapılacağını da söyledi. Başkan Ömer Günel’in ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Murat Çolak, sunduğu destek için Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti.